książki

Książki nie służą w celach jedynie rozrywkowych, ale również naukowych. Nie mowa tutaj o podręcznikach, z których można było korzystać w szkole. Chodzi tutaj bardziej o książki, dzięki którym możemy nauczyć się czegoś oraz zrozumieć pewne aspekty z życia codziennego. Przykładami takich książek są książki o relacjach damsko-męskich. Dzięki nim lepiej zrozumiemy różnice pomiędzy płciami oraz nakierujemy się, w którą stronę iść, aby stworzyć szczęśliwy i udany związek. Książki oczywiście nie gwarantują, że będziemy mieli to zapewnione, ale postarają się przybliżyć nam zachowania, które mogą temu sprzyjać. Książka niewykonana przecież całej roboty za Ciebie. Związek to przecież również obowiązki oraz duża ilość poświęconego czasu oraz cierpliwości do samego siebie oraz do drugiej połówki.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/ksiazki-o-relacjach-damsko-meskich/

,, Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” John Gray 

Jest to pozycja, która zrobiła furorę na całym świecie. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Autor świetnie ilustruje nam różnice oraz porównuje do siebie dwie płcie, ilustrując je jaki parę kosmitów zupełnie innej planety. Tłumaczy również, dlaczego niektóre kwestie rozumiane przez kobiety są inaczej odbierane przez mężczyzn, a także mówi wprost to czego nie nie mówić oraz nie robić w związku.

„Warsztaty intymności” Agnieszka Szeżyńska

Pozycja ta skupia się na aspekcie relacji, chodzi tutaj przede wszystkim o seks. Dzięki tej książce możesz odkryć w jaki sposób działa ludzkie pożądanie, zrozumieć swoje potrzeby oraz wyzbyć się swoich kompleksów. „Warsztaty intymności” poruszają również bardzo ważną kwestię, którą jest rutyna wkradająca się w związek. Zwłaszcza na tle seksualnym i wprost opowiada o tym, jak ją przezwyciężyć i co wprowadzić do swojego łóżka, aby poczuć poczuć się jak za czasów młodości.

„Dwoje na huśtawce, czyli zrozumieć związek” (nie) poradnik psychologiczny

Jest to pozycja, którą zakupimy przez internet w bardzo atrakcyjnej cenie.Zdecydowanie zachęca to do jej zakupu. Dodatkowo porusza ona  wiele bardzo istotnych spraw, jeśli chodzi o życie w związku. W bardzo prosty sposób mówi o tym czego pragną od partnera kobiety, a także to, co jest ważne dla drugiej strony. Zawarte są w niej także tematy poruszające, związki na odległość, aplikacje randkowe oraz wiele innych.

Zobacz też: http://www.scandinavianhouse.pl/mop-parowy-wady-i-zalety/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here