Wykończenie pod klucz – powierz je deweloperowi!

0
1420

Chociaż nadal większość klientów decyduje się na nowe mieszkania w stanie deweloperskim, to jednak rosnącym zainteresowaniem cieszą się również te wykończone pod klucz. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Mieszkanie w stanie deweloperskim nie jest jeszcze gotowe do przeprowadzki i wymaga wykonania określonych prac wykończeniowych. Kupujący może w tym przypadku zdecydować się na samodzielne wykończenie nieruchomości, ale może on również wynająć ekipę wykończeniową, która zajmie się wszystkim zgodnie z projektem.

Warto jednak wskazać, że coraz więcej deweloperów posiada w swojej ofercie usługę taką jak wykończenie pod klucz. Na czym dokładnie polega wykończenie mieszkania pod klucz i jakie są główne korzyści wynikające z takiej usługi?

Na czym polega wykończenie mieszkania pod klucz?

Usługa polegająca na wykończeniu mieszkania pod klucz obejmuje szereg prac związanych z jego wykończeniem przed przeprowadzką. Prace te wykonuje wówczas ekipa współpracująca z deweloperem na jego zlecenie we współpracy z kupującym nieruchomość.

W ramach wykończenia mieszkania pod klucz możemy liczyć na następujące prace:

  • malowanie ścian i sufitów
  • kładzenie podłóg – płytki, panele
  • wykończenie łazienki – kładzenie płytek, montaż ceramiki i armatury łazienkowej
  • montaż drzwi wewnętrznych

Poza tym, w zależności od wybranego pakietu wykończenia po klucz, możemy skorzystać także z innych usług, na przykład wykonania kuchni na wymiar, montażu osprzętu elektrycznego i lamp. Cena za wykończenie pod klucz liczona jest w zależności od metrażu mieszkania. Koszty rozpoczynają się obecnie od około 600 złotych za metr kwadratowy w najprostszym wariancie, ale mogą przekraczać nawet 1500 złotych za metr kwadratowy w bogatszych pakietach. Więcej na https://ronson.pl/wykonczenia/.

Dlaczego warto zdecydować się na wykończenie mieszkania pod klucz?

Głównym plusem wykończenia mieszkania pod klucz jest wygoda. Klient nie musi wtedy sam szukać ekipy lub prowadzić prac wykończeniowych. Na uwagę zasługują także przystępne ceny, które obejmują koszty materiałów oraz robocizny. Ceny znane są z góry, dlatego nie ma ryzyka pojawienia się dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. Wykończenie pod klucz to także terminowe prace – najczęściej lokal będzie gotowy do odbioru w 2-3 miesiące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here