Pożyczki pozabankowe – kto może się o nie ubiegać?

Oferty kredytowe współczesnych banków są obostrzone wieloma kryteriami. W efekcie otrzymanie kredytu – nawet niskiego graniczy nierzadko z cudem. Dotyczy to przede wszystkim osób mających chybotliwe zabezpieczenie, tych zatrudnionych na umowę o dzieło, bądź zlecenie, a zwłaszcza osób bezrobotnych, które nie mają stałego źródła dochodu. W przypadku tych ostatnich pożyczka bankowa jest niemożliwa, dlatego ostatnią deską ratunku zostają pożyczki pozabankowe, które choć także okraszone kryteriami, to znacznie skuteczniejsze.

Osoby zatrudnione bez umowy o pracę

Współczesne przedsiębiorstwa potrafią w nieskończoność przedłużać umowę zlecenie, bądź umowę o dzieło, aby uniknąć srogich podatków. Nowoczesne realia korporacyjne szukając cięć tam gdzie się da, więc pracownicy szeregowi stanowią w tym przypadku łatwe ofiary. Niestety nikt nie interesuje się ich potrzebami finansowymi oraz planami. Niespodziewane wydatki mogą na nas spaść w każdym momencie, a szansy na otrzymanie kredytu bez stosownego zabezpieczenia brak. Właśnie dla osób w tego rodzaju sytuacji przygotowano specjalną ofertę pt. szybkie pożyczki online od Getbucks.

Osoby bezrobotne

Oferta dotyczy także osób bezrobotnych, które nie mają szans otrzymania kredytu bankowego. Do największych walorów oferty renomowanej marki zaliczamy :

– brak zbędnych formalności

– błyskawiczny czas udzielenia pożyczki (pieniądze znajdują się na koncie pożyczkobiorcy w kilka minut!)

– jasne oraz uproszczone umowy bez tzw. haczyków oraz ukrytych podpunktów

– rekordowo niskie oprocentowanie

– indywidualne podejście oraz elastyczność

– możliwość przyznania pożyczki online, dzięki czemu zyskujemy na czasie

– fachowe udzielenie informacji przez profesjonalnych konsultantów

To tylko część korzyści jakie niesie ze sobą wspomniana oferta. Obecnie jest to najlepsza propozycja na rynku. Zachęcamy do przeanalizowania owej oferty, bądź do kontaktu z konsultantem, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Satysfakcja gwarantowana!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here